Aktualności

Podwieczorek przy akordeonie i wspólne śpiewanki w domu kultury Rembertów 26 maja, godz. 17:00. Spotkanie z okazji Europejskiego Dnia Sąsiada. Wstęp wolny

Podwieczorek przy akordeonie

Zapraszamy mieszkańców Rembertowa do Domu Kultury "Rembertów" 26 maja o godz. 17:00 na podwieczorek przy akordeonie oraz wspólne śpiewanki „Spotkajmy się!”.

Spotkanie organizujemy z okazji Europejskiego Dnia Sąsiada.

Europejski Dzień Sąsiada to święto bardzo potrzebne w dzisiejszych czasach. Każda okazja do zapoznania się ze sobą i zbudowania relacji jest na wagę złota. A cóż nie łączy lepiej, niż wspólny stół i muzyka?

W Domu Kultury “Rembertów” gwarantujemy jedno i drugie!

Zapraszamy mieszkańców Rembertowa na podwieczorek przy akordeonie. O oprawę muzyczną zadba Witold Wójtowicz, a o pyszne ciasto – Marzenna Kosowska. Jednocześnie prosimy o sąsiedzkie zaangażowanie: zaśpiewajmy wspólnie znane melodie (przygotujemy śpiewniki), przynieśmy ze sobą coś niecoś na wspólny sąsiedzki stół ( oprócz ciasta zapewnimy też herbatę i kawę).

Do zobaczenia przy sąsiedzkim stole!

Wstęp wolny

plakat Koncertu Julia Pietrucha z zespołem 4 czerwca 2023 roku o godz. 19:00. Wstęp bezpłatny. Scena plenerowa Domu Kultury Wygoda ul. Koniecpolska 14 w Warszawie.

Koncert Julia Pietrucha z zespołem

4 czerwca o godz. 19:00 na scenie plenerowej Domu Kultury “Wygoda” wystąpi jedna z głównych gwiazd festiwalu – Julia Pietrucha z zespołem. Kto jest wrażliwy na czułe dźwięki i aksamitne głosy, nie może przegapić tego wydarzenia. Koncert będzie wyjątkowy, ponieważ artystka będzie prezentować utwory premierowe z nadchodzącego albumu. Przyjdźcie i odpłyńcie z nami w delikatności muzyki!

 

Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley" zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. I na dobre wtedy zagościła na scenach muzycznych. Kilka miesięcy po premierze pierwszej płyty Julia przeprowadziła się nad morze, które bardzo szybko stało się dla niej inspiracją do napisania utworów na drugi album „Postcards from the seaside”.

W 2021r. Julia Pietrucha wzięła udział w dwóch gościnnych projektach, które zaowocowały ukazaniem się singli i wideoklipów. Mowa o utworze „Celina” na wspólnym albumie Miuosha i Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" zatytułowanym „Pieśni Współczesne” a także o utworze „Drogi Proste” wykonanym przez Julię wspólnie z zespołem „Kwiat Jabłoni”.

Obecnie trwają prace nad najnowszym albumem – tym razem piosenki są śpiewane po polsku. Przedsmak tego usłyszymy na najbliższym koncercie.

Plakat ART Festiwalu Rembertów 2023. Parada Kwiatów i Kolorów z Teatrem Sztuka Ciała i orkiestrą dętą Brass Federacja będzie 28 maja. Zbiórka na parkingu urzędu dzielnicy Rembertów o godz. 13.00. Parada jest hucznym otwarciem dzielnicowego festiwalu. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich mieszkańców”

Parada kwiatów i kolorów

Druga edycja ART Festiwalu Rembertów 2023 już wkrótce!

Spotkajmy się na Paradzie Kwiatów i Kolorów i uczcijmy wspólnie rozpoczęcie naszego dzielnicowego festiwalu sztuki.

Wielkie otwarcie już 28 maja 2023 r.

Start: godz. 13:00 Parking Urzędu Dzielnicy Rembertów ul. Chruściela „Montera” 28.

Dress code: kolorowo lub kwiatowo.

Wstęp: bezpłatny dla każdego.

W programie:

  • Performance artystyczny niesamowitych aktorów Teatr Sztuka Ciała
  • Otwarcie tegorocznego festiwalu - wspólnym wystrzałem kolorowego proszku holi
  • Wspólny przemarsz ulicami Rembertowa spod Urzędu do Domu Kultury "Rembertów" (paradę umili nam orkiestra dęta Brass Federacja )
  • Na zakończenie na podwórku domu kultury odbędzie się potańcówka w nowoorleańskim stylu - zapraszamy do tańca!

ART Festiwal Rembertów 2023 organizowany jest przez Dom Kultury "Rembertów", finansowany ze środków Urzędu Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy

Kontakt

Dom Kultury "Rembertów"
Al. Komandosów 8
04-485 Warszawa
Tel.: 22 611 96 87
Tel.: 601 474 712
E-mail: info@dkrembertow.waw.pl
Biuletyn informacji publicznej