Zapraszamy wszystkie osoby do przestrzeni rozmów o tym, co dla nas ważne, co przeżywamy, czego doświadczamy i jak sobie z tym radzimy. Krąg to ciekawa alternatywa spędzenia wieczoru wśród innych osób, w bezpiecznej interakcji, gdzie możesz mówić (albo milczeć) i słuchać bez oceniania, wspierać się, nie udawać.
Prowadzenie: Magda Latuch, kulturoznawczyni, facylitatorka, trenerka, animatorka społeczna. Jan Binda, praktyk i moderator kręgów. Wstęp bezpłatny. Obowiązują zapisy, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Tematem warsztatów będą lokalne zioła oraz tworzone z nich wyciągi. Zapraszamy! Prowadząca: Kamila Musiatowicz, Fundacja Alter Eko. Wydarzenie realizowane w ramach Cyklu koncertów, przedstawień teatralnych, spotkań z artystami, potańcówek, warsztatów, pikników i spacerów ornitologicznych w Domu Kultury „Rembertów”. Budżet Obywatelski m.st. Warszawy 2026. Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy.





