Aktualności

Spektakl dla dzieci „AHOJ”

 Zapraszamy na spektakl dla najmłodszych (2-6 lat) pt. Ahoj w wykonaniu Teatru Małego Widza. To będzie 45 minut wspaniałej opowieści i spotkanie z niezwykłym teatrem, który wiele dzieci na pewno ciepło wspomina (spektakl Rozplatanie tęczy). Wstęp na spektakl jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy - zapraszamy na godzinę 12:30 lub 14:00.
 

"A może wyruszymy w morze? Może zbudujemy statek albo łódkę jakąś, postawimy żagle i popłyniemy w daleką podróż na spotkanie z nieznanym. Przez lunetę obserwować będziemy odległe lądy. Kołysać nas będą fale, czasem łagodne, a czasem ogromne i spienione, tak jakby się na kogoś gniewały. Może i wiatr będzie nam sprzyjał, kto wie… Może odkryjemy inne światy pełne zaskakujących stworzeń, może spotkamy morskie koniki, meduzy, kraby albo żaby. Może wyruszymy w morze…"

 

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda

Występują: Aleksandra Tomaś / Sonia Jachymiak i Maciej Mikołajczak

Scenografia: Agnieszka Czekierda i Dominika Lenart

Reżyseria światła: Michał Foltak

foto. Marta Zalewska

 

Spektakl Teatru Małego Widza realizowany w ramach inicjatywy TMW W PODRÓŻY w zakresie zadania publicznego „TEATR DLA NAJNAJÓW” współfinansowanego przez m.st. Warszawa w ramach konkursu Kultura Warszawy – dzieła, projekty, wydarzenia.

Kontakt

Dom Kultury "Rembertów"
Al. Komandosów 8
04-485 Warszawa
Tel.: 22 611 96 87
Tel.: 601 474 712
E-mail: info@dkrembertow.waw.pl
Biuletyn informacji publicznej