UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Artykuły

Zawieszenie

Kategoria: Artykuły

Historia Bożego Narodzenia

Kategoria: Artykuły

Rozsiądźcie się wygodnie! 

Nastawcie oczy i uszy 

Zaczynamy "Historię Bożego Narodzenia"

→ Po obejrzeniu spektaklu, koniecznie sprawdźcie warsztaty lalkarskie z aktorami. Dowiecie się czy łyżka może być lalką!

  

Zapraszamy! 

Faworki

Kategoria: Artykuły

Spektakl pt. ,,Historia Bożego Narodzenia’’

Kategoria: Artykuły

Kontynuujemy ferie z Domem Kultury ,,Rembertów’’!

Już 13 stycznia zapraszamy na spektakl pt. ,,Historia Bożego Narodzenia’’ zrealizowany przez teatr ,,Scena 96’’. To doskonała okazja, aby raz jeszcze wspólnie z dziećmi zgromadzić się wokół tematyki świąt Bożego Narodzenia. Aktorzy w przystępny i ciekawy sposób przedstawią historię narodzin w Betlejem. Budowanie szopki, przeplatane będzie opowieściami o tym niezwykłym wydarzeniu. Spektakl nasycony jest pięknymi wykonaniami najbardziej znanych kolęd, które doskonale dopełniają historię o cudzie narodzin.

Nagranie z przedstawienia dostępne będzie w godzinach od 12.00 do 16.00 na naszym kanale Youtube. Link do niego opublikowany zostanie na Facebooku oraz stronie internetowej Domu Kultury ,,Rembertów’’.

Zapraszamy również na warsztaty lalkarskie. Podczas ich trwania aktorzy teatru ,,Scena 96’’ przekażą dzieciom swoją wiedzę na temat rodzajów lalek oraz zdradzą, jak samodzielnie je wykonać. Po takich zajęciach stworzenie pacynki, marionetki czy kukiełki nie będzie niczym trudnym. Prowadzący udowodnią również, że materiałem do zrobienia lalki może być wszystko to, co nas otacza. Aktorzy potwierdzą to raz jeszcze, odgrywając krótką scenkę, której bohaterowie powstali z przedmiotów codziennego użytku, takich jak: skarpeta, drewniana łyżka czy nawet kuchenna tarka!

Warsztaty opublikowane zostaną po przedstawieniu i dostępne będą przez dłuższy czas na naszym Facebooku, stronie internetowej oraz kanale na platformie Youtube.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół DK „Rembertów”