UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Miejsce przyjazne seniorom

Kategoria: Artykuły
Utworzono: 11 maj 2020

Drodzy Seniorzy! Wspaniała Wiadomość!
Z wielką przyjemnością informujemy, że Dom Kultury „Rembertów” został nagrodzony Certyfikatem „Miejsce Przyjazne Seniorom 2019-2021”. Jest to niezwykłe wyróżnienie przyznawane warszawskim instytucjom, które w codziennej swojej działalności ze szczególną troską podchodzą do potrzeb Seniorów, są otwarte na ich oddolne propozycje, planują wydarzenia z uwzględnieniem ich zainteresowań, umieszczają informacje w przystępnej formie, gwarantują właściwą obsługę, uprzejme traktowanie oraz oferują wysoką jakość usług i interesujące wydarzenia. Bardzo się cieszymy z faktu dołączenia do tego zaszczytnego grona Miejsc Przyjaznych Seniorom.
Wszystkim Naszym Drogim, Wspaniałym Seniorom, którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu serdecznie dziękujemy za wsparcie, cenne rady i przede wszystkim codzienną obecność w domu kultury. Ze swojej strony obiecujemy nie ustawać w wysiłkach i w przyszłości nie zawieść pokładanych w nas nadziei.
Życząc wiele zdrowia i pogody ducha w tym trudnym dla na wszystkich okresie epidemii, z niecierpliwością czekamy na chwilę, w której będziemy mogli się spotkać i wspólnie zacząć świętować 50. lecie Domu Kultury „Rembertów”, na które wszystkich serdecznie zapraszamy!
Z wyrazami szacunku,
Dyrekcja i Pracownicy Domu Kultury „Rembertów”