UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw

Kategoria: Artykuły
Utworzono: 04 wrzesień 2014

 

Przyjęcia interesantów i dokumentów:

 

Sekretariat Domu Kultury „Rembertów”

 tel.: 22 611 96 87

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Godziny przyjęć interesantów:

 

poniedziałki  14.00 - 20.00

wtorek          14.00 - 20.00

środa             14.00 - 20.00

czwartek       14.00 - 20.00

piątek           14.00 - 20.00

  

                           

                                               Dyrektor Domu Kultury „Rembertów”

Dyrektor Robert Jasiński przyjmuje w poniedziałki w godz. 15.00-17.00 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym spotkania.

Wszystkie informacje odnośnie załatwiania spraw można uzyskać osobiście lub telefonicznie w sekretariacie Domu Kultury „Rembertów” w godzinach przyjęć interesantów i dokumentów. Zgłoszone sprawy przekazywane są do realizacji poszczególnym pracownikom Domu Kultury „Rembertów” i załatwiane w dniach i godzinach ich pracy.

Skargi i wnioski w Domu Kultury „Rembertów” przyjmowane są przez Kierownika Administracyjnego domu kultury. Skargi i wnioski mogą być wnoszone pisemnie, drogą elektroniczną, a także ustnie w celu sporządzenia protokołu. Kwalifikacji sprawy jako skargi lub wniosku dokonuje dyrektor Domu Kultury „Rembertów”. Rozpatrzenia skargi lub wniosku dokonuje dyrektor Domu Kultury „Rembertów”.

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej Domu Kultury „Rembertów” jest udostępniana na pisemny wniosek osoby zainteresowanej, zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r., o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. Nr 112, poz.1198). Wnioski o udostępnienie informacji publicznej można składać w sekretariacie Domu Kultury „Rembertów”, aleja Komandosów 8,  Warszawa 04-485, w godzinach przyjęć interesantów i dokumentów.