Aktualności

Rembertowska choinka muzyczna

Ach... co to było za wydarzenie! Udział u Muzycznej Choince z pewnością pozwolił wszytskim poczuć, że święta są tuż tuż.

Jest wieczór. Z większej odległości widać oświetloną scenę plenerową domu kultury, która udekorowana jest drzewkami choinkowymi oraz kolorowymi światełkami. NA scenie wysoki mężczyzna mówi do mikrofonu. To próba, ponieważ na szerokim placu jest dopiero jedna ciemna postać. Nad całym placem wysoko rozwieszone lampki świecą przyjemnym, ciepłym światłem.
Scena plenerowa udekorowana światełkami, rozgrzewająca herbata, mikołajkowe czapeczki dopełniały magiczną atmosferę, ale  niekwestionowanym wydarzeniem wieczoru był koncert piosenek świątecznych w wykonaniu dzieci i młodzieży, na co dzień szlifujących swoje wokalne talenty w Domu Kultury "Rembertów".
Na scenie młoda dziewczyna śpiewa do mikrofonu. Druga młoda kobieta w czapce świątecznej gra na elektrycznym pianinie. Obie panie są rozpromienione. W tle dekoracja świąteczna, żywe choinki, światełka choinkowe oraz latarnia ogrzewająca scenę.

Podopieczni Malwiny Borkowicz przygotowali jeszcze jedną niespodziankę- wspólnie, w naszym studiu nagrań, stworzyli płytę, którą mógł otrzymać każdy uczestnik świątecznego spotkania. To nie koniec upominków! Goście otrzymali również kalendarze na przyszły rok oraz małe iglaste drzewka. 

Mamy nadzieję, że oprócz dostarczenia muzycznych wrażeń, wydarzenie było okazją do wspólnego sąsiedzkiego spotkania w tym niezwykłym przedświątecznym czasie. 

Na scenie wiele osób, to młodzież wykonująca piosenki. Panuje przyjemna atmosfera. Stoją razem z tyłu sceny, w rękach trzymają papierowe torby z upominkami. Prowadząca w świątecznej czapce mówi do mikrofonu. NA pierwszym planie widać baner z napisem Dom Kultury Rembertów.

Kontakt

Dom Kultury "Rembertów"
Al. Komandosów 8
04-485 Warszawa
Tel.: 22 611 96 87
Tel.: 601 474 712
E-mail: info@dkrembertow.waw.pl
Biuletyn informacji publicznej