Aktualności

Koncert Julia Pietrucha z zespołem

4 czerwca o godz. 19:00 na scenie plenerowej Domu Kultury “Wygoda” wystąpi jedna z głównych gwiazd festiwalu – Julia Pietrucha z zespołem. Kto jest wrażliwy na czułe dźwięki i aksamitne głosy, nie może przegapić tego wydarzenia. Koncert będzie wyjątkowy, ponieważ artystka będzie prezentować utwory premierowe z nadchodzącego albumu. Przyjdźcie i odpłyńcie z nami w delikatności muzyki!

 

Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley" zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. I na dobre wtedy zagościła na scenach muzycznych. Kilka miesięcy po premierze pierwszej płyty Julia przeprowadziła się nad morze, które bardzo szybko stało się dla niej inspiracją do napisania utworów na drugi album „Postcards from the seaside”.

W 2021r. Julia Pietrucha wzięła udział w dwóch gościnnych projektach, które zaowocowały ukazaniem się singli i wideoklipów. Mowa o utworze „Celina” na wspólnym albumie Miuosha i Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" zatytułowanym „Pieśni Współczesne” a także o utworze „Drogi Proste” wykonanym przez Julię wspólnie z zespołem „Kwiat Jabłoni”.

Obecnie trwają prace nad najnowszym albumem – tym razem piosenki są śpiewane po polsku. Przedsmak tego usłyszymy na najbliższym koncercie.

Kontakt

Dom Kultury "Rembertów"
Al. Komandosów 8
04-485 Warszawa
Tel.: 22 611 96 87
Tel.: 601 474 712
E-mail: info@dkrembertow.waw.pl
Biuletyn informacji publicznej