UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Podsumowanie rozgrywek o mistrzostwo Rembertowa w brydżu sportowym za 2017 rok

Kategoria: Artykuły

W dniu 13-go stycznia 2018 r. odbyło się podsumowanie rozgrywek o Mistrzostwo Rembertowa w brydżu sportowym za 2017 r. Rozegrano w ciągu roku trzy  sesje w każdej po 5 turniejów kwalifikacyjnych, a do punktacji ogólnej liczyło się 12 najlepszych wyników. W rozgrywkach tych uczestniczyło 27 par brydżowych z Rembertowa, sąsiednich dzielnic i gmin. Był to już XIX turniej organizowany w Rembertowie. Rozgrywki odbywały się w Domu Kultury „Rembertów”. Podczas uroczystego zakończenia rozgrywek Zastępca Burmistrza Maciej Iwanicki pogratulował zwycięzcom, wręczając puchary i nagrody dla najlepszych par brydżowych oraz najlepszych w klasyfikacji indywidualnej.

W klasyfikacji par brydżowych pierwsze miejsce zajęła para Czarnohorski Gerard i Składanowski Waldemar, drugie miejsce Bogusław Chomentowski i Leszek Piórkowski, trzecie miejsce Elżbieta Wodzińska i Wiesław Miłkowski.

Najlepsza trójka w klasyfikacji indywidualnej to: Wiktor Cała, Czarnohorski Gerard i Składanowski Waldemar.

Zastępca Burmistrza Dzielnicy Rembertów w swoim wystąpieniu oprócz gratulacji zwycięzcom podziękował za propagowanie brydża w Rembertowie. Rozgrywki brydżowe prowadził sędzia PZBS Marian Łukasiak. W dniu tym odbył się też pierwszy z 15 zaplanowanych na obecny rok turniejów.

W imieniu organizatorów turnieju zapraszamy wszystkich pasjonatów brydża do skonfrontowania swoich umiejętności z innymi. Turnieje odbywają się w Domu Kultury „Rembertów” w niedziele (informacje o terminach jak i wyniki znajdują się na stronie internetowej Domu Kultury „Rembertów”). Dodatkowych informacji udziela Leszek  Piórkowski (tel. 600882055).

Informacja sekcji brydża sportowego

Kategoria: Artykuły

Wyniku turnieju brydża nr 1 tutaj.

Najbliższe rozgrywki Brydża Sportowego odbędą się 21.01.2018 r. o godz. 10.00.

Informacja sekcji brydża sportowego

Kategoria: Artykuły

W dniu 13 stycznia 2018 roku o godz. 10.00 w Domu Kultury „Rembertów” odbędzie się uroczyste podsumowanie rozgrywek w brydżu sportowym o Mistrzostwo Rembertowa w 2017 roku. 

Po wręczeniu nagród i pucharów rozegrany zostanie pierwszy z zaplanowanych piętnastu turniejów kwalifikacyjnych o Mistrzostwo Rembertowa w 2018 roku.

Informacja

Kategoria: Artykuły

Uprzejmie informujemy, że

27 grudnia 2017 r. oraz 2 stycznia 2018 r.

Dom Kultury „Rembertów” będzie nieczynny. 

W dniach 28 grudnia i 29 grudnia 2017 r.

Dom Kultury „Rembertów” będzie czynny w godzinach 10.00 – 18.00.