UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Plan zajęć

Kategoria: Artykuły

ZAJĘCIA STAŁE

 

PONIEDZIAŁEK  
15:00 - 19:00 Nauka gry na pianinie i akordeonie (zajęcia indywidualne)
15:00 - 20:00 Studio piosenki i emisja głosu (zajęcia indywidualne)
15:45 - 17:15 Zajęcia plastyczne dla dzieci (6-7 lat)
16:15 - 17:00 Balet dla dzieci (3-7 lat)
16:00 - 20:00 Nauka gry na gitarze (zajęcia indywidualne) 
17:00 - 17:45 Taniec ludowy z elementami baletu (od 7 lat)
17:30 - 19:15 Zajęcia plastyczne dla dzieci (8-10 lat)
18:00 - 19.00 Grupa taneczna dla dorosłych Mama Dance
19:50 - 20:50 Taniec towarzyski dla dorosłych
  Język chiński – trwają zapisy do grup dla dzieci oraz dla dorosłych
   
WTOREK  
15:00 - 19:00 Nauka gry na pianinie i akordeonie (zajęcia indywidualne)
16:40 - 17:25 Taniec nowoczesny (grupa Maluchy 3-7 lat)
17.15 - 19.00 Zajęcia plastyczne dla dzieci (8-10 lat)
17:25 - 18:10 Taniec nowoczesny (grupa Juniorzy 8-11 lat)
17:00 - 18:30 Ceramika dla dzieci (od 6 lat)
17.30 - 18.30 Fotografia dla młodzieży i dorosłych „Z fotografią na Ty”
18:10 - 19:10 Taniec nowoczesny (grupa Teens 12+) 
18.45 - 20:15 Ceramika dla dorosłych
19:45 - 20:45 Joga dla dorosłych (od października 19.15)
   
ŚRODA  
12:00 - 13:30 Sekcja patchworku
15:00 - 19:00 Nauka gry na pianinie i akordeonie (zajęcia indywidualne)
16:00 - 18:00 Animacja filmowa dla dzieci i młodzieży (gr. 1)
16:00 - 17:00 Sekcja teatralna dla dzieci "Pierwsze kroki na scenie" (7-8 lat)
17:00 - 18:00 Język rosyjski
17:00 - 19:00 Zajęcia plastyczne dla dzieci (12-15 lat)
16:00 - 18:00 Modelarstwo lotnicze gr. I (zajęcia odbywają się co 2 tygodnie)
18:00 - 20:00 Modelarstwo lotnicze gr. II (zajęcia odbywają się co 2 tygodnie)
17:00 - 21:00 Imprezy dla mieszkańców – według miesięcznego programu
   
CZWARTEK  
15:00 - 19:00 Nauka gry na pianinie i akordeonie (zajęcia indywidualne)
15:00 - 17:00 Animacja filmowa dla dzieci i młodzieży (gr. 2)
16:00 - 16:45 Taniec nowoczesny (grupa Maluchy 3-7 lat)
16:45 - 17:45 Taniec nowoczesny (grupa Juniorzy 8-11 lat)
17:00 - 19:00 Animacja filmowa dla dzieci i młodzieży (gr. 3 zaawansowana)
17:45 - 18:45 Taniec nowoczesny (grupa Teens 12+)
16:00 - 19:00 Improwizacja jazzowa (zajęcia indywidualne)
16:00 - 18:00 Modelarstwo lotnicze gr. I (zajęcia odbywają się co 2 tygodnie)
18:00 - 20:00 Modelarstwo lotnicze gr. II (zajęcia odbywają się co 2 tygodnie)
16:30 - 17:30 Język, kultura i elementy sztuki rosyjskiej (zajęcia indywidualne)
19:00 - 21:00 Spotkania zespołu „BeJazzy"
19:00 - 21:00 Teatr „FOYER”
   
PIĄTEK  
16:30 - 18:00 Hiszpański dla dzieci i młodzieży
17:00 - 18:00 Język rosyjski
18:10 - 19:40 Hiszpański dla dorosłych
17:45 - 20:45 Tenis stołowy dla dorosłych
   
SOBOTA  
  * Spotkania odbywają się raz w miesiącu według miesięcznego programu
10:00 - 15:00 Sekcja brydża sportowego
16:00 - 18:00 „Rodzinne spotkania ze Sztuką”

 

Dom Kultury „Rembertów” jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-21.00

Opłat można dokonać w sekretariacie domu kultury od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-20.00.

(opłaty przyjmujemy jedynie w formie gotówki)

 

Opłat dokonać można również za pośrednictwem przelewu bankowego

Prosimy o wpisanie w tytule przelewu: imienia i nazwiska uczestnika zajęć oraz rodzaju zajęć.

 

Numer rachunku bankowego na który można dokonać opłat:

Dom Kultury „Rembertów”, 46 1240 6162 1111 0000 4746 8573

 

Pobierz regulamin zajęć.