UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

REGULAMIN WYPRZEDAŻY GARAŻOWEJ

Kategoria: Artykuły
Utworzono: 03 kwiecień 2019

REGULAMIN WYPRZEDAŻY GARAŻOWEJ w Domu Kultury „Rembertów” – 13.04.2019 r.

 

 1. Wyprzedaż odbywa się 13.04.2019 roku, w godz.12.00-16.00 na terenie zewnętrznym Domu Kultury „Rembertów” (w przypadku deszczu w sali Widowiskowej domu kultury) przy
  al. Komandosów 8.
 2. Organizatorem Wyprzedaży jest Dom Kultury „Rembertów”.
 3. Wstęp na Wyprzedaż jest bezpłatny.
 4. Udział w roli sprzedawcy wymaga rejestracji sprzedającego w sekretariacie domu kultury do dnia 11.04.2019 r. do godz. 20.00.
 5. Udział w Wyprzedaży w roli sprzedawcy mogą wziąć jedynie mieszkańcy Rembertowa.
 6. Udział w roli sprzedawcy jest bezpłatny.
 7. Rejestracji osoby sprzedającej można dokonać osobiście w sekretariacie domu kultury w dni powszednie w godz. 13.00-21.00 lub telefonicznie 22 611 96 87 w wymienionych godzinach.
 8. Celem Wyprzedaży jest wymiana i sprzedaż przedmiotów przyniesionych przez uczestników.
 9. Sprzedawcami mogą być wyłącznie osoby fizyczne, niedozwolone jest prowadzenie sprzedaży przez podmioty gospodarcze. Osoby prowadzące tzw. „jednoosobową działalność gospodarczą” mogą prowadzić sprzedaż wyłącznie w sytuacji, gdy nie wchodzi ona w zakres ich działalności gospodarczej.
 10. Przedmiotami wystawianymi na wymianę lub sprzedaż mogą być wyłącznie rzeczy będące własnością osób sprzedających. Mogą to być rzeczy nowe jak i używane.
 11. Podczas wyprzedaży można wymieniać się i sprzedawać dowolne przedmioty np. książki, płyty, zabawki, ubrania, biżuterię, artykuły AGD, własnoręcznie wykonane przedmioty i inne.
 12. Niedozwolone jest wystawianie na Wyprzedaży rzeczy pochodzących z nielegalnych źródeł, budzących kontrowersje, brudnych, zniszczonych, a także towarów wymagających posiadania specjalnych zezwoleń (np. alkohol, broń).
 13. Oferowane ceny nie powinny być wygórowane.
 14. Sprzedawane przedmioty nie podlegają podatkowi VAT.
 15. Sprzedawane przedmioty nie są opodatkowane, o ile są w posiadaniu sprzedającego min. Pół roku i zysk ze sprzedaży nie przekroczy 1000 zł.
 16. Wystawcy powinni przynieść ze sobą stoliki lub koce, na których będą prezentować sprzedawane przedmioty. Wyprzedaż odbywa się na samodzielnie stworzonych stanowiskach. Każdy wystawca musi zadbać o swoje stanowisko oraz posprzątać je po zakończeniu Wyprzedaży. Organizator nie zapewnia stołów, krzeseł ani lad dla sprzedających.
 17. Stanowisko należy przygotować do godz. 12.00 dnia 13.04.2019 r. Teren Wyprzedaży będzie dostępny dla wystawców od godz. 11.30 dnia 13.04.2019 r.
 18. Organizator Wyprzedaży nie ponosi odpowiedzialności za zawarte transakcje.
 19. Udział w Wyprzedaży oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 20. Uczestnictwo w Wyprzedaży jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie zdjęć z wizerunkiem uczestnika na stronie internetowej Organizatora, w notkach prasowych oraz mediach społecznościowych Organizatora. Zdjęcia mają na celu oddanie charakteru imprezy. Zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta – szczegółowe informacje zawiera Klauzula RODO.
 21. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
 22. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje Organizator wydarzenia.