UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Joanna Hubska - Informacje

Kategoria: Artykuły
Utworzono: 09 wrzesień 2014

Dyplomowana instruktorka tańca, tancerka, choreograf.

Zaczęła swoją przygodę z tańcem w wieku 10 lat w zespole tańca Pałacu Młodzieży w Warszawie „Kredance”, z którym występowała na zawodach i festiwalach w całej Polsce, odnosząc swoje pierwsze sukcesy w stylach jazz, disco i hip-hop. 

Ma na swoim koncie liczne nagrody zdobyte na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca, głównie w kategoriach jazz i modern – zarówno solowo, jak i z zespołem. Tańczyła też w wielu przedsięwzięciach tanecznych m.in. festiwal „Up To Stage”, Wieczór Tańca Jazzowego w Teatrze Kwadrat, Ceremonia Otwarcia UEFA EURO 2012. Brała również udział w performance’ach Teatru Tańca Zawirowania.

Zamiłowanie do tańca sprawia, że stale podnosi swoje umiejętności, szkoląc się w wielu stylach, takich jak taniec klasyczny, modern, hip hop, jazz, breakdance. Doświadczenie zdobywała na międzynarodowych warsztatach pod okiem wybitnych choreografów, m.in.: Matthew Tsenga, Roberty Fontany, Luciano di Natale, Stephena Shane’a, Jana Ravnika, Julii Spiesser, Chrisa McCarthy’ego, Londona Dyera.

Od 2012 roku związana jest z grupą KS Project, założoną i prowadzoną przez Ksenę Audrey -  francuską artystkę, nietuzinkową tancerkę, choreografa z paryskiego studia tańca Harmonic.

W 2016 roku tańczyła w spektaklu tanecznym „To nie ja!” wystawianym przez KS Project w Teatrze Warsawy.

O tańcu mówi jako o swojej największej pasji i radości, ale i obszarze do pokonywania własnych słabości, stawiania sobie kolejnych wyzwań. Każdy trening jest dla niej okazją do poznawania nowych  ruchów oraz czerpania radości z atmosfery, jaką tworzą uczestnicy zajęć. Wielką satysfakcję daje jej praca z dziećmi i młodzieżą, gdyż dostrzega w nich chęć poznawania świata tańca, ciekawość i ogromną inwencję twórczą. Jako nauczyciel kładzie nacisk na rozwijanie oryginalności, świadomości ciała oraz improwizacji.