UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wieczór włoski

Kategoria: Artykuły
Utworzono: 08 czerwiec 2018

13 czerwca 2018 r. o godz. 18.00 zapraszamy na „Wieczór włoski”, który odbędzie się w Sali Widowiskowej Domu Kultury „Rembertów”. W programie niesamowity koncert weneckiego wokalisty Dave Nilaya oraz fascynujące spotkanie z kuchnią i kulturą Toskanii, o której opowie Aleksandra Seghi.

 

Dave Nilaya to pochodzący z Wenecji, niezwykle utalentowany wokalista i kompozytor muzyki oraz autor tekstów piosenek.

Artysta o fascynującej, ciepłej i czystej barwie głosu, świetnie poruszający się w wielu gatunkach muzycznych takich jak rock, pop, swing, pop opera, jazz i poezja śpiewana.

Jego urzekający głos oraz magnetyczna osobowość zostały docenione na wielu polskich scenach jak również w programach telewizyjnych i radiowych oraz zaowocowały współpracą z wieloma znanymi instrumentalistami polskiej sceny muzycznej, z którymi Dave tworzy wiele ciekawych projektów muzycznych.

W trakcie koncertu wokalista zabierze nas w muzyczną podróż światowego formatu, w której usłyszymy najpiękniejsze przeboje włoskiej muzyki rozrywkowej z repertuaru takich wykonawców jak: Zucherro, Domenico Modugno, Adriano Celentano, Toto Cotugno, Andrea Bocelli, Gianna Nannini oraz wielu innych!

W wykonaniu artysty będziemy mogli usłyszeć również ponadczasowe, niezapomniane włoskie piosenki takie jak 'O sole mio, Il Mondo czy Tornero'.

 

Aleksandra Seghi od lat mieszka w Toskanii. Filolog włoski, pisarka, redaktorka tekstów, tłumaczka książek, pasjonatka kulinariów, prowadząca blog o życiu w Toskanii.

 

Impreza przygotowana we współpracy Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Rembertów z Domem Kultury „Rembertów”.

Wstęp wolny.