UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Język angielski - Informacje

Kategoria: Artykuły
Utworzono: 02 wrzesień 2014

 

 

Lingua Nova to uznana marka na polskim rynku, która istnieje od ponad 25 lat. Założycielami byli lektorzy Szkoły Głównej Handlowej posiadający wieloletnie doświadczenie pedagogiczne oraz dorobek wydawniczy i naukowy.

 

Dziś Lingua Nova to ogólnopolska firma oferująca cały wachlarz usług z takich dziedzin jak: kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, szkolenia językowe dla firm, tłumaczenia.

 

Dysponujemy w pełni wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrą nauczycielską. Są to absolwenci filologii obcych oraz native speakers z wieloletnim doświadczeniem i predyspozycjami do wykonywania zawodu (certyfikaty CELTA, TESOL, TEFL i inne).

 

Jesteśmy placówką edukacyjną posiadającą Akredytację Kuratorium Oświaty i współpracujemy z licznymi szkołami zarówno publicznymi jak i niepublicznymi w zakresie lektoratów oraz dodatkowych zajęć językowych.

 

Zajęcia dla dzieci prowadzone są unikalną metodą Lingua Junior Optima, która została opracowana w toku ponad 20 lat doświadczeń w nauczaniu języka przez Lingua Nova. Metoda zakłada, w odróżnieniu od innych programów nauczania językowego dzieci, zrównoważony rozwój językowy najmłodszych w wieku przedszkolnym i szkolnym poprzez:

 

ü aktywizację dzieci,

ü aktywizację rodziców

ü aktywizację lektorów

 

Na każdym etapie nauczania połączenie współpracy dzieci, rodziców i lektorów daje dużo większą skuteczność w przyswajaniu umiejętności językowych przez dzieci. Te trzy grupy współdziałając ze sobą według ustalonego schematu są w stanie szybciej i efektywniej przyczynić się do skuteczniejszego opanowywania języka przez dziecko.

 

Szkoła Podstawowa

zajęcia 2 x w tyg. 45 min

cena 595 zł / semestr

 

Gimnazjum i Liceum

zajęcia 2 x w tyg. 90 min

cena 1190 zł / semestr

 

Dorośli

zajęcia 2 x w tyg. 90 min

cena 1190 zł / semestr

 

Cena obejmuje:

·         Podręczniki

·         Pakiet startowy

·         Dni eventów

·         Poradniki do pracy z dziećmi i młodzieżą

·         Panele szkoleniowe dla rodziców

·         Indywidualne raporty z postępów ucznia

·         Zniżka na wyjazdy językowe

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu:

ü telefonicznego: 22 584 10 10

 

ü mailowego:  www.linguajunior.pl - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.