UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Podsumowanie XVIII rozgrywek turnieju o Mistrzostwo Rembertowa w brydżu sportowym

Kategoria: Artykuły
Utworzono: 20 marzec 2017

W dniu 7-go stycznia 2017 r. odbyło się podsumowanie rozgrywek o Mistrzostwo Rembertowa w brydżu sportowym za 2016 r. Rozegrano w ciągu roku trzy  sesje w każdej po 5 turniejów kwalifikacyjnych, a do punktacji ogólnej liczyło się 12 najlepszych wyników. W rozgrywkach tych uczestniczyło 43 pary brydżowe z Rembertowa, sąsiednich dzielnic i gmin. Był to już XVIII turniej organizowany w Rembertowie. Rozgrywki odbywały się w Domu Kultury „Rembertów”. Podczas uroczystego zakończenia rozgrywek burmistrz Mieczysław Golónka i dyrektor Domu Kultury „Rembertów” Robert Jasiński pogratulowali zwycięzcom,  wręczając puchary i nagrody dla najlepszych par brydżowych oraz najlepszych w klasyfikacji indywidualnej.        

W klasyfikacji par brydżowych pierwsze miejsce zajęła para Czarnohorski Gerard i Składanowski Waldemar, drugie miejsce Bogusław Chomentowski i Leszek Piórkowski, trzecie miejsce Śpiewak Stanisław i Tyszkiewicz Janusz.

Najlepsza trójka w klasyfikacji indywidualnej to: Wiktor Cała, Jadwiga Cała, Jędrzejewski Damian.

Burmistrz Dzielnicy Rembertów w swoim wystąpieniu oprócz gratulacji zwycięzcom podziękował za propagowanie brydża w Rembertowie. Rozgrywki brydżowe prowadził sędzia PZBS Marian Łukasiak. Miłym akcentem było też uhonorowanie statuetką najstarszego uczestnika rozgrywek, którym został ponownie Stanisław Śpiewak /87 lat/. W dniu tym odbył się też pierwszy z 15 zaplanowanych na obecny rok turniejów.                

W imieniu organizatorów turnieju zapraszamy wszystkich pasjonatów brydża do skonfrontowania swoich umiejętności z innymi. Turnieje odbywają się w Domu Kultury „Rembertów” w niedziele (informacje o terminach jak i wyniki znajdują się na stronie internetowej Domu Kultury „Rembertów”). Dodatkowych informacji udziela Leszek  Piórkowski (tel. 600882055).

Miła wiadomość z ostatniej chwili – drużyna brydżowa reprezentująca Dom Kultury „Rembertów” awansowała do III ligi rozgrywek brydżowych.